logo
logo
O inwestycji

Opis projektu

Parę słów o inwestycji

Projekt domów przy Marjańskiej, to inwestycja unikalna i jedyna w swoim rodzaju. Pragnąc nadać ulicy nowoczesnego, a zarazem wyjątkowego charakteru, postawiliśmy na dwupoziomową kolorystykę. Ceglasty parter nawiązuje do bogatej tradycji dzielnicy, natomiast śnieżnobiałe piętra wyróżniają się na tle otoczenia, monumentalnie pnąc się ku górze. Płaski dach konstrukcji, odporny jest na wiatr i również zapewnia pewne dodatkowe możliwości, jak zamontowanie instalacji energooszczędnej, tudzież zaaranżowanie zielonego ogródka, a to tylko dwie z wielu istniejących możliwości.

Innowacyjny kształt konstrukcji

połącz minimalistyczny wygląd i efektywne wykorzystanie przestrzeni

Nowoczesny i wygodny charakter

zamieszkaj w blasku najnowszych architektonicznych trendów

Dwupoziomowa kolorystyka

wprowadź się do domu pełnego klasy i wdzięku

Dlaczego warto

Nowoczesny komfort

Bogactwo
światła
Przestronne
wnętrze
Bliskość
natury

Nowe domy przy Marjańskiej to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów poszukujących swojego wymarzonego miejsca. Innowacyjny kształt konstrukcji łączy w sobie nowoczesny wygląd, zachowując przy tym, jak najbardziej efektywne wykorzystanie całej przestrzeni.

Duże okna zapewniają wiele światła w każdym pomieszczeniu, natomiast balkon na pierwszym piętrze, oraz dwa tarasy na drugim, dają nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Ogród połączony został z salonem na parterze, będąc oddzielony od niego sporym wyjściem na taras, co zapewne będzie gratką dla amatorów imprez rodzinnych lub grillowania.

W pobliżu marjańskiej

Niezwykłe otoczenie

Decydując się na inwestycję, wybraliśmy ulicę Marjańską, ponieważ umiejscowiona jest ona w miejscu zacisznym oferującym spokój i ciszę. Pamiętając jednak o najczęstszych potrzebach mieszkańców, uwzględniliśmy położenie sklepów, szpitala oraz komunikacji miejskiej oddalonych na tyle, by nie były zbyt blisko, a zarazem nie tak daleko, by nie można było udać się do nich pieszo.

Dla osób chcących spędzić czas na łonie natury, na wschodzie znajduje się uroczy Park im. Tysiąclecia, który warto odwiedzić podczas dłuższego, niedzielnego spaceru z rodziną lub przyjaciółmi.

Szpitale i apteki
Szkoły i przedszkola
Sklepy i restauracje
Parki
Banki
ok. 10 terenów rekreacyjnych
ok. 4 linie autobusowe
ok. 11 restauracji
ok. 7 instytucji oświatowych
ok. 2 instytucji kulturalnych
ok. 9 sklepów
Osiedle Marjańska informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij